Zobacz także
archiwum video
Philips Lighting Poland

Philips, globalny lider na  rynku oświetleniowym, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie oświetlenia   zewnętrznego, wewnętrznego i miejskiego również przy  wykorzystaniu najnowszych technologii LED.

Głównym celem naszych działań jest poprawa jakości życia ludzi. Firma Philips łączy innowacyjne technologie i wzornictwo, by tworzyć nowoczesne energooszczędne rozwiązania skoncentrowane wokół potrzeb ludzkich. Nasza oferta obejmuje  nowe inwestycje jak i modernizację istniejących  już instalacji. Zaproponowane rozwiązania, przynoszą oszczędności sięgające 70% obecnie zużywanej energii. Posiadamy zaawansowane systemy sterowania , które są bardzo przyjazne dla użytkowników i zapewniają bardzo duże oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.

Dzięki innowacyjności naszych produktów możliwe jest  kreowanie niepowtarzalnych, energooszczędnych i unikalnych aranżacji świetlnych. Nasze projekty architektoniczne nie tylko dostarczają niezastąpionych i niezapomnianych wrażeń estetycznych, ale również stają się integralną częścią miasta.

Przykładowe realizacje w Polsce:

Żuraw Gdański, Pałac Biskupów w   Kielcach, Zamek Królewski w Warszawie, Kanał Młynówka w Opolu Opole, Zespół Spichlerzy w Grudziądzu, Teatr Wielki w Warszawie, Rynek w Kielcach, Rynek w Piasecznie, Kościół Pokoju w Świdnicy, Liceum im. Sikorskiego w  Bytomiu, Latarnia Morska w Niechorzu, Muzeum Książąt w Słupsku, Pomnik Powstania Warszawskiego, Starostwo Powiatowe w Rybniku, Iluminacje mostów na Wiśle w Płocku i Włocławku,  Ratusz w Otwocku, Aleje Ujazdowskie w Warszawie.

 Więcej informacji na www.lighting.philips.pl