Zobacz także
archiwum video
Signify Poland

Firma Philips Lighting przekształciła się w Signify.

Signify, globalny lider na rynku oświetleniowym, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie oświetlenia zewnętrznego, wewnętrznego i miejskiego również przy wykorzystaniu najnowszych technologii LED.
Głównym celem naszych działań jest poprawa jakości życia ludzi. Signify stosuje rozwiązania oświetleniowe Philips, które łączą innowacyjne technologie i wzornictwo, by tworzyć nowoczesne energooszczędne rozwiązania skoncentrowane wokół potrzeb ludzkich. Nasza oferta obejmuje nowe inwestycje jak i modernizację istniejących już instalacji. Zaproponowane rozwiązania, przynoszą oszczędności sięgające 70% obecnie zużywanej energii. Posiadamy zaawansowane systemy sterowania, które są bardzo przyjazne dla użytkowników i zapewniają bardzo duże oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.
Dzięki innowacyjności naszych produktów możliwe jest kreowanie niepowtarzalnych, energooszczędnych i unikalnych aranżacji świetlnych. Nasze projekty architektoniczne nie tylko dostarczają niezastąpionych i niezapomnianych wrażeń estetycznych, ale również stają się integralną częścią miasta.

Przykładowe realizacje w Polsce:

Żuraw Gdański, Pałac Biskupów w Kielcach, Zamek Królewski w Warszawie, Kanał Młynówka w Opolu Opole, Zespół Spichlerzy w Grudziądzu, Teatr Wielki w Warszawie, Rynek w Kielcach, Rynek w Piasecznie, Kościół Pokoju w Świdnicy, Liceum im. Sikorskiego w Bytomiu, Latarnia Morska w Niechorzu, Muzeum Książąt w Słupsku, Pomnik Powstania Warszawskiego, Starostwo Powiatowe w Rybniku, Iluminacje mostów na Wiśle w Płocku i Włocławku, Ratusz w Otwocku, Aleje Ujazdowskie w Warszawie.

Więcej informacji na www.signify.com

Żuraw Gdański