Zobacz także
archiwum video
BMI Braas Sp. z o.o. BMI Icopal Sp. z o.o.

BMI Braas Sp. z o.o. to wiodący producent kompletnego, zintegrowanego systemu dachowego Braas przeznaczonego na dachy skośne. Od ponad 20 lat firma oferuje szeroki asortyment dachówek ceramicznych i betonowych oraz innych produktów najwyższej jakości, składających się na kompletny system dachowy.

BMI Icopal jest od ponad 30 lat wiodącym producentem systemów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych w Polsce. Konsekwentny rozwój oraz dbałość o jakość produktów zapewniły spółce pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych zakładów produkujących materiały bitumiczne w Europie Centralnej. Potencjał produkcyjny, technologiczny oraz finansowy jak i również silne wsparcie koncernu daje nam możliwość pełnego wykorzystania najnowszej myśli technologicznej oraz dopasowania naszej oferty do rosnących potrzeb klienta.

BMI Braas Sp. z o.o. i BMI Icopal sp. z o.o. są częścią międzynarodowej grupy BMI Group, należącej do amerykańskiego koncernu Standard Industries – jednego ze światowych liderów na rynku pokryć dachowych i hydroizolacji. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym w zakresie wszystkich kategorii dachów i budownictwa, także w zakresie renowacji.

Oferta rynkowa BMI Braas

Szerokie portfolio modeli oraz kolorów dachówek to min. kilkanaście modeli dachówek ceramicznych. Są wśród nich dachówki karpiówki, marsylki, holenderki, a także dachówki rombowe, wieżowe oraz specjalistyczne dachówki np. na wole oka i dachy cebulaste. Produkujemy również dachówki betonowe w innowacyjnych technologiach: Cisar, Protegon oraz Lumino. Oferta betonu składa się z wielu modeli w kilku kolorach. Firma oferuje także akcesoria, które pozwalają stworzyć zintegrowany i trwały system dachowy. System ten obejmuje ponad 1000 elementów wykończeniowych, które tworzą jedną całość, dopasowaną do siebie pod względem technologicznym oraz estetycznym.  Braas udziela także gwarancji systemowej. Jest to pierwsza na rynku wieloletnia gwarancja obejmująca swoją ochroną cały system dachowy.

Oferta rynkowa BMI Icopal

Oferta Grupy BMI Icopal Polska obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, począwszy od nowoczesnego Systemu Bezpieczny Fundament Icopal do zabezpieczenia fundamentów, poprzez termoizolację podłóg, dachów i ścian, System Fire Smart, stworzony w trosce o bezpieczeństwo przeciwpożarowe dachów, systemy rynnowe BMI Icopal, aż po kompleksową ofertę pokryć dachowych: membrany paroprzepuszczalne, gonty bitumiczne, płynne masy kauczukowo-bitumiczne Siplast do zabezpieczeń hydroizolacyjnych, system pap nowej generacji w Technologii Szybki Profil® SBS oraz w Technologii Szybki Syntan® SBS, Szybkie Bariery Generacji X. Oferta BMI Icopal Sp. z o.o. obejmuje również lekkie zadaszenia Fastlock®. BMI Icopal świadczy również usługi wykonawcze, specjalizujemy się głównie w wykonawstwie dużych i skomplikowanych dachów płaskich.

Udział w ważniejszych realizacjach

Dachówki betonowe:

Zamek w Kamieniu Śląskim, Kalwaria Zebrzydowska, Starówka w Gdańsku, Nekla – kościół p.w. Św. Andrzeja, Częstochowa – Dom Pamięci ks. kard. Wyszyńskiego, Jelenia Góra kamieniczki w rynku, Zamek w Dębnie Brzeskim, Pałac w Koszewie, Kolegiata w Szamotułach, Pałac w Kamieniu Śląskim.

Dachówki ceramiczne:

Gdańsk – kościół Św. Mikołaja, Kościół w Strzelnie, Kościół w Świebodzinie, Kościół w Przywidzu, Kościół w Łagiewnikach, Zamek na Wawelu, Kościół w Słupsku, Kuria w Ełku, Kościół w Lipnicy, Kościół w Rzędowicach, Kościół w Krzyszkowicach, Opole - Kościół Franciszkanów, Kościół w Zawidowie.

Dane kontaktowe:

BMI Braas Sp. z o.o.
ul. Wschodnia 26
45-449 Opole
https://www.bmigroup.com/pl    https://www.monier.pl/

BMI Icopal Sp. z o.o.
ul. Łaska 169/197
98-220 Zduńska Wola, Poland  

https://www.bmigroup.com/pl