Zobacz także
archiwum video
JMA Partner Sp. z o.o.

Firma JMA Partner specjalizuje się w ocieplaniu budynków zabytkowych. Naszą misją jest inżynierskie podejście do tematów związanych z termomodernizacją budynków pod ochroną konserwatorską. Działamy w zakresie ocieplenia obiektów od wewnątrz oraz na zewnątrz. W naszej ofercie posiadamy materiały budowlane dedykowane obiektom historycznym, które spełniają wymogi stawiana przez konserwatorów oraz jednocześnie znacząco wpływają na zmniejszenie strat ciepła przez przegrody w budynku.
Oprócz tego świadczymy usługę doboru efektywnej energetycznie stolarki z odwzorowaniem detali architektonicznych. Okna i drzwi są naszą drugą domeną, zaraz po izolacji przegród budowlanych.
Specjalizujemy się również w zagadnieniach związanych z fizyką budowli jak rozwiązywanie problemów z dyfuzją pary wodnej oraz minimalizacji wpływu mostków termicznych.
Dodatkowo udzielamy wsparcie technicznego i projektowego przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i systemów zarządzania energią.
Tak szeroka oferta produktów a jednocześnie specjalizacja w dziedzinie zabytków pozwala nam podejść do tematów termomodernizacji kompleksowo, uwzględniając wszystkie czynniki mające wpływ na efektywność energetyczną w obiekcie z zachowanie naturalnej, historycznej tkanki obiektu.

Termomodernizacja budynku z zastosowanie tynku ciepłochronnego- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie w 2019r (źródło zdj.: BQstudio.pl)