XIX Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej został przeniesiony na 05-09 maja 2021. Obrady XIX EKIR 2021 odbędą się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Ewentualne drobne zmiany w programie będziemy wprowadzać na bieżąco.

Zobacz także
archiwum video
Keller Polska Sp. z o.o.

Keller Polska to lider rozwiązań geotechnicznych w Polsce oraz na rynku Europy Północno-Wschodniej, członek globalnej grupy Keller.

Działająca przez ponad 20 lat jest liderem rynku geotechnicznego w Polsce i tej części Europy. Realizujemy zarówno małe lokalne projekty, jak również te największe i istotne dla gospodarki. Jako jedna ze spółek Grupy Keller, ma również możliwości finansowe, know-how, zdolności i globalny zasięg, aby poradzić sobie z najbardziej wymagającymi projektami.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, oferuje najlepsze i sprawdzone technologie geotechniczne, dopasowane indywidualnie do potrzeb klientów. Oferuje najlepsze i wiodące na rynku technologie geotechniczne w zakresie wzmacniania podłoża, fundamentów głębokich, technologii iniekcyjnych, zabezpieczeń wykopów skarp i zboczy oraz konstrukcji hydrotechnicznych.

Keller Polska posiada bogate doświadczenie w realizacji różnego typu projektów zarówno największych globalnych jak i tych niewielkich rozmiarów na rynku lokalnym. Bez względu na wielkość każdy projekt traktujemy z pełnym zaangażowaniem i realizujemy według najwyższych standardów.

https://www.keller.com.pl/

https://www.facebook.com/keller.geotechnika/

https://www.linkedin.com/company/keller

https://www.instagram.com/keller_pl/

 

Klasztor oo. Franciszkanów w Poznaniu