XIX Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej został przeniesiony na 05-09 maja 2021. Obrady XIX EKIR 2021 odbędą się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Ewentualne drobne zmiany w programie będziemy wprowadzać na bieżąco.

Zobacz także
archiwum video
Remmers Polska Sp. z o.o.

Firma Remmers została założona w 1949 roku przez Bernharda Remmersa i po dziś dzień pozostaje niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym. Specjalizuje się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok lakierniczych do zastosowań przemysłowych. W Polsce działa od ponad 20 lat i jej centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem.

Ponad 1500 pracowników reprezentuje dziś najwyższe kompetencje we wszystkich kwestiach dotyczących ochrony drewna i budowli – od piwnic po dach. Stawiamy na nowoczesne systemy obsługi klientów, sprawną dystrybucję towarów oraz na wysoką jakość naszych produktów i powiązaną z nimi obsługę posprzedażową oraz doradztwo techniczne.

Oferta rynkowa i zakres zastosowania:

W dziedzinie utrzymania wartości budowli i  ochrony zabytków firma Remmers uznawana jest za niekwestionowanego lidera w  Europie. Technologicznie zaawansowana chemia budowlana a także pomoc projektowa i doradztwo z zakresu techniki zastosowań to nasz sposób działania. Jako kompetentny partner oferujemy zróżnicowane systemy produktów zarówno do ochrony budowli, zabytków, ochrony i remontów elewacji, jak i ochrony drewna.

Ochrona budowli:

zaprawy i tynki renowacyjne, preparaty do wzmacniania kamienia, preparaty do usuwania zanieczyszczeń, impregnaty do hydrofobizacji, farby krzemianowe, wapienne i silikonowe, systemy termoizolacji wewnętrznej, systemy hydroizolacji budowli

Ochrona drewna:

impregnaty ochronne, lazury i farby dekoracyjne, bejce wodne i rozpuszczalnikowe, powłoki do okien i drzwi, masy do spoinowania, środki zwalczające grzyba domowego i inne szkodniki drewna, produkty do wzmacniania i uzupełniania drewna

Więcej informacji na www.remmers.pl

Pałac Myślewicki – Łazienki Królewskie w Warszawie.