Zobacz także
archiwum video
Sempre Farby

https://semprefarby.pl/

Nasz zespół składa się z doskonale wykształconych i gruntownie przygotowanych do swojej pracy praktyków. To właśnie ich wiedza oraz doświadczenie, a także zaangażowanie pozwalają na stałe ulepszanie naszych wyrobów. Każdy z członków naszego zespołu poszerza swoją wiedzę również poprzez regularny udział w specjalistycznych szkoleniach. Świetnie zdajemy sobie sprawę, że doskonaląc siebie doskonalimy tym samym oferowane przez nas produkty budowlane.

 

Wszystkie surowce wykorzystywane do produkcji, a także metody produkcyjne są pod stałym nadzorem i poddawane są stałej kontroli. W ten sposób powstają wyłącznie produkty najwyższej klasy, odznaczające się wysoką jakością, zapewniającą trwałość oraz wieloletnią ochronę zarówno nowo wznoszonym budynkom, jak i remontowanym czy restaurowanym zabytkowym obiektom.

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją.

Efekty naszej pracy zyskują szerokie uznanie, o czym świadczą liczne nagrody, certyfikaty i atesty, m.in.: Europejska Aprobata Techniczna oraz polskie Aprobaty Instytutu Techniki Budowlanej wraz z certyfikatami Zakładowej Kontroli Produkcji na systemy dociepleń SEMPRE TERM ST i SEMPRE TERM WM oraz certyfikaty NSAI (Irlandia) i BBA (Anglia).

Mimo wielu lat na rynku budowlanym i licznych sukcesów, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet najwyższej jakości produkty muszą być użytkowane prawidłowo, aby mogły ukazać swoje walory użytkowe. Dlatego przeprowadzamy szkolenia, w ramach których uczymy wykonawców, jak wykorzystać potencjał materiałów SEMPRE. Program jest dostosowany do wymagań użytkowników naszych wyrobów. Kursy są prowadzone przez technologów i zawodowych szkoleniowców i kończą się uzyskaniem certyfikatu Autoryzowanego Wykonawcy.

W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do korzystania z naszej infolinii, której pracownicy udzielą fachowej i wyczerpującej informacji.