Zobacz także
archiwum video
Zamarat Sp. z o.o.

https://www.zamarat.pl/

Zamarat Sp. z o.o. od 1991 roku jest wyłącznym przedstawicielem Edilians (a wcześniej Imerys i Hugenot) na Polskę. Przez ponad 30 lat dachówki Hugenot, Imerys i w końcu Edilians zdobywały na polskim rynku coraz większe uznanie. Potwierdzają to liczne realizacje dachów na budynkach jednorodzinnych, rezydencjach, osiedlach, ale także na pięknych zabytkach.

Edilians to duża francuska firma z 14 fabrykami dachówek ceramicznych położonymi w różnych regionach kraju. Historycznie powiązana jest z Hugenot Fenal i Imerys Toiture. Dachówki w zakładach Edilians produkowane są nieprzerwanie od 1811 roku. Edilians łączy dwustuletnią tradycję z finezją francuskiej estetyki i nowoczesnymi technologiami co skutkuje najwyższą jakością dachówek w wyjątkowo szerokiej palecie kształtów, kolorów i struktur.

Wyjątkowej urody dachówki Edilians nadają charakteru domom, podkreślają wyjątkowość rezydencji i przywracają blask zabytkom. Ta ceramika dedykowana jest dla osób doceniających naturalne, piękne rozwiązania.